nagrody

„Villa Hopferówka” z Połczyna Zdroju
nowym członkiem sieci Land-gut-Hotels®

Od 01.03.2007 „Villa Hopferówka” jest członkiem sieci Land-gut- Hotels®.

Land-gut-Hotels® to stosunkowo nowa marka a jednocześnie sieć prywatnych hoteli o specyfice wiejskiej. Zrzesza ona obecnie 220 obiektów w Europie o standardzie 2, 3 i 4 gwiazdkowym, leżących na obszarach mało zurbanizowanych, w otoczeniu natury. Wraz z markami siostrzanymi Stadt-gut-Hotels® i Schloss-gut-Hotels® grupę reprezentuje 254 hotele w Niemczech, Polsce, Austrii, Włoszech i Szwajcarii.

„Markę Land-gut-Hotels® stworzyliśmy w naszej firmie” , stwierdza Helmut Tranow – manager korporacji i twórca koncepcji marki. „Partnerskie obiekty decydują same o wymiarze swojego finansowego zaangażowania w aktywności sieci. Oczekujemy jednakże, iż każdy członek będzie starał się o propagowanie naszego produktu markowego Land-gut-Hotels®. My udostępniamy hotelom prezentację internetową, katalog środki promocji, oraz Know-How. Naszą ambicją jest dołączenie się do światowej czołówki markowych korporacji branży hotelarskiej.”, dodaje Helmut Tranow.

Filozofia Land-gut-Hotels® oznacza wysoką jakość serwisu dla gościa. W naszych hotelach gość spotyka się z uprzejmą i indywidualną obsługą, która dba o jego dobre samopoczucie i doskonały wypoczynek. Mocna strona marki to rodzinna atmosfera i łączność z tradycjami regionu, dbałość o każdego gościa czy to urlopowicza, czy kursanta lub tez biznesmena, który z pewnością zechce ponownie skorzystać z gościnności naszych hoteli. Land-gut-Hotels® oznacza dobrą usługę za przystępną cenę. Polska gościnność w najlepszym wydaniu to nasza wizytówka.